Oy Ansari-Yhtymä

Ansaritie 35, 54510 URO
Puh. 05 672 5601
Fax 05 672 5650

ansariasiakaspalvelu@schetelig.com

Myynti (valmiit ruukkukasvit)

Tuija Ruokolainen
p. 05 672 5620
gsm 040 7204 991
tuija.ruokolainen@schetelig.com

Päivi Uusiheimala
p. 05 672 5619
gsm 040 7204 613
paivi.uusiheimala@schetelig.com

Pia Taari-Kohonen, myyntipäällikkö
p. 05 672 5618
gsm 040 5610 157
pia.taari-kohonen@schetelig.com

Johtoryhmä

Pasi Hakkarainen, toimitusjohtaja
gsm 040 593 9727
pasi.hakkarainen@schetelig.com

Juhani Kauste, konserni
gsm 0400 410 598
juhani.kauste@schetelig.com

Pentti Rikkola, tuotantojohtaja
gsm 050 347 0208
pentti.rikkola@schetelig.com

Matti Salmi, käyttöpäällikkö
gsm 040 721 1890
matti.salmi@schetelig.com

Irma Sollo, talouspäällikkö
gsm 040 7204 850
irma.sollo@schetelig.com

Pia Taari-Kohonen, myyntipäällikkö
gsm 040 5610 157
pia.taari-kohonen@schetelig.com

Juri Vuorinen, varastopäällikkö
gsm 040 8208 206
juri.vuorinen@schetelig.com

Lähettämö ja varasto

Juri Vuorinen, varastopäällikkö
gsm 040 8208 206
juri.vuorinen@schetelig.com

Jani Hatinen
gsm 040 7208 549
jani.hatinen@schetelig.com

Anne Kangasmäki
gsm 040 7208 297
anne.kangasmaki@schetelig.com

Tekniikka

Matti Salmi, käyttöpäällikkö
gsm 040 721 1890
matti.salmi@schetelig.com

Talous

Irma Sollo, talouspäällikkö
gsm 040 7204 850
irma.sollo@schetelig.com

Scheteligin YouTube-kanava